Casio Müzik iletisim


Megavizyon İthalat İhracat ve Pazarlama Tic. Ltd. Şti.

Eyüp Sultan Mahallesi. Göreme Sokak. No: 4
Samandıra / Sancaktepe / İSTANBUL
Tel : 0216 561 77 77
Email : info@megabilgi.com

Casio müzik aletleri Türkiye distribütörü Megavizyon olarak 1999 yılından bu yana elektronik sektöründeki tecrübesi ile Megavizyon tüm Türkiye genelinde Casio başta olmak üzere Philips, Sykpal, Jwin markalarını teknoloji marketleri olan Teknosa, Vatan Bilgisayar, Bimeks, Saturn, Electro World, Carrefour, Media Markt, Nt mağazaları ve Arena Gibi firmalarda satışını gerçekleştirmektedir. Megavizyon firması olarak tüm Türkiye genelinde 6512 mağazaya ürün tedariğinde bulunan firmamız ürünlerini internet ortamında Casio Müzik sitesinde, Türkiye'nin tanınmış online alışveriş siteleri hepsiburada.com, gittigidiyor, sanalpazar, depodankapıya, ve teknoloji marketlerinin online alışveriş siteleride dahil olmak üzere birçok noktada ürün satışı gerçekleştirmektedir.

Casio müzik aletleri; Casio'nun Türkiye distribütörü olarak ürünün Türkiye pazarında en iyi şekilde tanıtılması, son kullanıcı müşteriye en hızlı bir şekilde ulaşabilmesi için gerekli olan satış mağazaları ve internet satış siteleri gibi alanlarda casio ürünlerini siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktadır. Casio müzik aletleri kurumsal tanıtım sitesi olan www.casiomuzik.com ve www.casioorg.com.tr adresi üzerinden satış noktalarımıza, ürün özelliklerine ulaşabilirsiniz.

BAYİLİK; Casio müzik aletleri mağaza ve internet satışı için bayilerin buluştuğu www.megabilgi.com websitemize üye olarak bayilerimiz için oluşturulan özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz...

Casio müzik aletlerini satış mağazalarından ve internet sitelerimizden, internette bulunan satış sitelerinden temin edebilirsiniz, ürünlerinizi yetkili satış noktalarından temin etmeniz durumunda garanti kapsamındaki ürünler, teknik servislerimiz tarafından bakılabilmektedir. Yetkili satış noktası olmayan yerlerden ürün temin ettiğinizde ürünleriniz garanti kapsamı altında kontrol edilmemektedir. Lütfen spot mağaza ve yetkili satış noktaları dışında herhangi bir yerden ürün almanızı tavsiye etmiyoruz...

Casio satış noktalarını inceleyerek size en yakın mağazaları veya yetkili satış yapan internet sitelerinden ürünlerimizi temin edebilirsiniz.