Casio Müzik - Hakkımızda


Casio Sound Technology / Casio müzik aletleri Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde müzik ve ses sistemi konusunda üstün performans ve kaliteli ürünleri ile daima tercih edilen marka haline gelmiştir. Casio org ve piyanoları model seçenekleri, ürün özellikleri, kolay kullanım rahatlığı, 7 den 70 e herkese hitap eden bir ürün yelpazesinin olması org ve piyano seçimlerinde daima tercih edilme sebebi olmuştur.

Org ve piyano modellerindeki gerçek ses ile aynı olması üstün Japon teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş ve uzun yıllar kullanılabilecek ürünler üretilmiştir. Casio elektronik konusunda dünya markaları arasındaki bilinirliği, markaya olan güvenin yıllarca tercih edilmesi Casio ürünlerinde gösterilen hassasiyet ve kaliteden hiçbir zaman taviz vermediğini göreceksiniz.

Casio müzik aletleri Türkiye distribütörü Megavizyon firması olarak Casio müzik aletlerinin müziğe gönül vermiş, org ve piyano çalmayı seven herkes için, Casio ürünlerini gerek satış mağazaları gerek online alışveriş siteleri ile son kullanıcıyla buluşturuyoruz. Casio müzik aletlerinin üstün performans, kalitesiyle müzik zevkiniz yarım kalmadan mükemmel eserler üretebilirsiniz. Casio müzik aletlerinin çocuklar ve müziğe gönül vermiş org ve piyano çalmak isteyenler için mini modellerinden başlangıç ve profesyonel başlangıç modellerine kadar, profesyonellerin kullandığı üst düzey modellere kadar bir çok alternatif sunan Casio Müzik bir dünya markası haline gelmiştir. Casio müzik aletleri günümüzde konser ve sahnelerde eğlence mekanlarında stüdyo ve müzik alt yapısı oluşturmada, düğün, nişan ve kına geceleri gibi organizasyonlarda tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Casio'nun keşfedilmeyi bekleyen üstün teknoloji modelleri , ürünü tanıyan kişiler tarafından en iyi özellikleri keşfedilerek ürünün rakiplerinin bir adım ilerisinde olduğunu göstermektedir. Giderek yaygınlaşan, ürün gamı ve çeşitleri ile diğer markalara göre en çok çeşitli ürün yelpazesine sahip bir markadır. Casio yeni ürettiği ürünleri dünyanın birçok ülkesine ihraç ederek Casio kalitesini birçok müzik severle buluşturmaktadır.

Megavizyon

Çalışma Ortamı